Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Agonia turbiny ??? Temat stary jak świat ...........

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Agonia turbiny ??? Temat stary jak świat ...........

    zpluta, ja śnieg zmiatam tylko z szyb. z lakieru staram się nie zmiatać go a jak już to delikatnie...

  • #2
    Agonia turbiny ??? Temat stary jak świat ...........

    Witam
    Temat stary jak świat i wielokrotnie powtarzany... wiem wybaczcie mi ops:
    moja czaska panna traci moc przy ok 3000 obr/min ..tryb awaryjny gasimy działa znowu.... zawor n75 czy jak on tam sie dokładnie nazywa :P sprawdzony przepływka tez... wszystkie weże podcisnienia takze...silnik AGR wiec kierownica odpada...mechanik stwierdził ze turbinka sie poci ( ubytki w oleji znikome)no i fakt i kopci na czarno troszke:P ....i rzekł "trzeba wymienic..." :cry:
    I tu moja prośba potrzebny dobry diagnosta ktory potwierdzi to jeszce raz (zeby uniknąc zbędnych kosztów "zbędnej" wymiany) na terenie sląska czym blizej Katowic tym lepiej lub podpowiedzi gdzie dostac ową tubinkę najepiej jakąs uzywke ewentulanie nowa...( sklep szrot itp ) lub gdzie DOBRZE zregeneruja ją i wmiare mnie nieoskubią ;/ (nadmieniam ze poprzedni własciciel ponoc ja juz regenerował....)
    :cry:

    Pozdrawiam i liczy na Was
    Moja czeszka elegantka

    Komentarz


    • #3
      misiek84Kce, Proponuje umówić się w oddziale Masters Tuning w Katowicach. Namiary masz na górze strony.
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X